NORYANI

virus (access)


jedno z najwspanialszych, najbardziej nietolerancyjnych, nieprzewidywalnych dzieł sztuki...  bez którego nie umiałbym już żyć. zawsze się zastanawiałem, czy nie mógłby być bardziej stabilny, niezawodny i mieć jeszcze więcej mocy. tylko czy wtedy byłby sobą?..

maszyny

andromeda (alesis)


bestia. jak każda bestia czasem trudna do opanowania i współpracy. gdy to się już uda, nie wolno jednak zapominać, że to ciągle dzika natura a nie kanapowy kociak...

ex5 (yamaha)


najlepsza klawiatura jaką kiedykolwiek miałem. za nic nie mogę się przyzwyczaić do nowszych klawiszy, ten jest po prostu taki, jak należy.


brzmienia nieco przeterminowane, ale instrumenty dęte wprost cudowne.


w nowszych wcieleniach waży tylko połowę, ale czy ma choć czwartą część tej jakości?

blofeld (waldorf)


wyśmienite brzmienia, ale instrument bardzo często nieprewidywalny i niestabilny. trudno go kontrolować z poziomu DAW - brak dedykowanego edytora. no i mało pokręteł ;)

soft


daw (apple logic) i wtyczki (wiele rozmaitych...). karty którymi gram, gdy trzeba zamieniać pomysły na twory muzyczne z rzeczywistego świata.


gdy zacząłem zajmować się fotografią, wydawało mi się, że photoshop jest trudny i wymagający. ciężko uwierzyć, ale dzisiejszy muzyk musi dawać sobie radę z systemami z dziesiątkami wtyczek, z których każda jest znacznie bardziej skomplikowana.

maki


co tu wiele pisać. zwykła maszyna, która po prostu robi to co powinna. bez problemów, zawieszeń, setek wyskakujących durnych komunikatów, pytań, wirusów, narzędzi optymalizacyjnych i całej reszty... pewna, niezawodna. nic nadzwyczajnego. i niech tak pozostanie ;)

O MNIEabout_pl.html
TEKSTYtexts_en.html
VIDEOvision_pl.html
ZDJĘCIA
MUZYKAmusic_pl.html
STARTpolski.html
KONTAKTcontact_pl.html

u-he


dwa ulubione cacka: diva i zebra. da się w nich zaprogramować chyba każde brzmienie, jakie przyjdzie mi do głowy. a panowie z u-he zawsze odpisują na maile...


niezwykłe, co?

POWRÓT DO “O MNIE”about_pl.html